Jestem piękna, bo...

Lubię popierać kampanie, które mogą pomóc grupie docelowej. W tym przypadku marka Dove wyszła z inicjatywą uświadomienia Polkom, jak bardzo nisko się cenimy. I jak z tym walczyć! 11 maja rusza wielka kampania skierowana wyłącznie do nas! Polki mają głos! Wreszcie będą usłyszane i zauważone! Mają możliwość powiedzieć – jestem piękna! Zwrócą uwagę na swoje atrybuty, które nie koniecznie związane są z wyglądem! Polki mają szansę przyłączyć się do akcji NaroDove Piękno!


Wystarczy wejść na stronę www.idoveyou.pl/narodovepiekno i wyrazić swoją aprobatę dla kampanii klikając przycisk „popieram”. Każdy głos poparcia jest liczony i przyczynia się do zwiększenia ogólnej liczby osób, które w całej Polsce dołączą do akcji.


Po przejściu na stronę można zaprojektować koszulkę, z własną interpretacją hasła przewodniego całej kampanii.  Niech inspiracją będzie manifest ambasadorki kampanii- Doroty Wellman:

• Jestem piękna, bo lubię i akceptuję siebie
• Jestem piękna, bo jestem sobą i znam swoją wartość
• Jestem piękna, bo jestem mądra i zaradna
• Jestem piękna, bo jestem Polką
• Jestem piękna, bo jestem optymistką i kocham życie
 

Spośród osób, które dołączą do akcji codziennie marka Dove będzie losować 85 T-shirtów z manifestami :)

Według mnie marka zrobiła świetny ruch prosząc Panią Dorotę o bycie Ambasadorką akcji. Zdecydowanie odpowiednia kobieta na odpowiednim miejscu! A Wy, dołączycie do całej akcji? :)
4 Komentarze

4 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa akcja :) Podoba mi się promowanie takiego nastawienia - jestem piękna, bo jestem taka, a nie inna z charakteru i podejścia do życia, a nie dlatego, że urodziłam się z takim, a nie innym wyglądem! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Akcja pozytywna, bo większość z nas... wiadomo :)

    OdpowiedzUsuń

Kochani bardzo dziękuję za każdy komentarz, który tu zostawiacie! To ogromna motywacja dla mnie!

Zawsze odwiedzam blogi, które zostawiły tu ślad po sobie, a także często rewanżuję się za obserwacje ;)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.